درباره ما

دیدشو فعالیت خود را با طراحی سایت از سال 1394 آغاز نموده است. ما تا به امروز توانسته ایم خدمات دیگری از جمله طراحی اپلیکیشن،طراحی ست اداری،طراحی بنر و پوستر،تدوین کلیپ و ویدئو و فعالیت در زمینه شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام را به فعالیت های خود اضافه کنیم و بتوانیم مجموعه ای کامل را به مشتریان گرامی عرضه کنیم.همچنین این مجموعه در نظر دارد در راستای هنر آموزی جوانان عزیز کشور آموزش هایی در این زمینه تولید کرده و در اختیار همگان قرار دهد.

حفظ اطلاعات
اطلاعاتی که از شما گرفته میشود به هیچ عنوان نزد سازمان و یا گروه دیگری قرار نخواهد گرفت و دیدشو خود را ملزم به حفظ حریم شخصی افراد و سازمان ها میداند و در همین راستا در تمام قرار داد های خود این نکته را ذکر می نماید.
پشتیبانی یکساله
از آنجایی که به کار خود اطمینان کافی داریم تمامی فعالیت های خود را یکسال ضمانت کرده و در صورت بروز مشکل آن را حل خواهیم کرد.همچنین برای حفظ امنیت بیشتر هر 4 روز یکبار از کلیه اطلاعات شما به صورت کامل بکاپ گیری انجام می شود.
استراتژی
ما در مجموعه دیدشو متناسب با درخواست شما استراتژی مناسب برای طراحی و همچنین ارتقاء در گوگل و سایر شبکه های اجتماعی را برای شما فراهم میکنیم تا بتوانید با خیالی آسوده کسب و کار خود را رونق ببخشید.

ما چگونه کار می کنیم

نیاز سنجی و ارائه پیشنهاد
در مرحله اول ما به نیازسنجی و ارائه پیشنهادات لازم برای شروع طراحی می پردازیم و طرح اولیه را انتخاب می کنیم.
شروع طراحی
در این مرحله طراحی ظاهر کلی انجام میگیرد و پس از تایید از طرف شما به پیاده سازی الگوریتم های لازم می پردازیم.
رفع مشکلات احتمالی و تحویل طرح
در این مرحله ما طرح را به شما نمایش خواهیم داد تا به بررسی طرح و رفع مشکلات احتمالی طرح بپردازیم و پس از این مرحله آموزش استفاده از را به شما خواهیم آموخت.